Ostateczna ochrona przed brudem dla Twojego samochodu jest nareszcie dostępna!

Ostateczna ochrona przed brudem dla Twojego samochodu jest nareszcie dostępna!

Opublikowano przez: John Mc Duggal

Dziś na rynku motoryzacyjnym istnieje zbyt wiele opcji detailingu samochodu. Jest ich więcej niż mnóstwo, aby za tym wszystkim nadążyć.


Decyzja o wyborze produktu lub usługi dla Twojego samochodu nie jest jednak tym samym, co wybór jedzenia w restauracji. W niej możesz przecież dokonać złego wyboru, a w najgorszym przypadku wybierzesz po prostu co innego następnym razem. Ale w przypadku samochodu ryzykujesz zakup najdroższego środka czyszczącego jaki widziałeś w swoim życiu lub też taniego produktu, który ostatecznie zniszczy samochód, zanieczyści środowisko i, co ważniejsze, będzie stanowił całkowitą stratę Twoich pieniędzy!


„Strzeż się tanich podróbek z Chin”. „Używanie tych produktów na samochodzie przypomina polewanie go kwasem”. „Nowe oszustwo w postaci drogiego wosku, który w ogóle nie woskuje”. Te trzy komentarze wskazują, co konsumenci mają do powiedzenia na temat niektórych produktów. A to tylko niektóre z niepodważalnych faktów na temat robienia tego, co chcesz najtańszymi metodami.


Zatem co musisz wiedzieć na ten temat, aby dokonać mądrego wyboru? To jest nasz obowiązek społeczny i nasz dzisiejszy cel: omówienie usług związanych z detailingiem samochodów, abyś wiedział, czego możesz się po nich spodziewać i na jak długo powinny wystarczyć. Bez zbędnych ceregieli przejdźmy do konkretów: czy wiesz, czym są surfaktanty?


Drogie detergenty kontra surfaktanty


Jedną z najbardziej podstawowych rzeczy, które powinieneś wiedzieć o stosowanym środku, jest to, czy zawiera on skuteczne i mocne surfaktanty, czyli środki powierzchniowo czynne.


Środki powierzchniowo czynne to substancje zawarte w detergentach i skoncentrowanych roztworach do usuwania brudu, plam i kurzu. Główną różnicą jest to, że zwykłe detergenty (które występują w większości produktów) jedynie zmywają brud, pozostawiając go jednak wszędzie, nawet jeśli go nie widać. Z drugiej strony surfaktanty wnikają w cząsteczki brudu i usuwają je.


Innymi słowy, możemy opisać różnicę między detergentem, a środkiem powierzchniowo czynnym jako coś dokładnie takiego samego, jak różnica między pluszowym misiem a Supermanem.


To ma sens, nieprawdaż?


Ile wody powinienem zużyć?


Zgadnij. Jesteś gotów na wyzwanie? Odpowiedź brzmi... BEZ WODY!


I tutaj nawet nie żartuję.


Naprawdę łatwo jest połączyć wodę z czyszczeniem i detailingiem samochodu, ale faktem jest, że przy odpowiednim produkcie nie trzeba marnować wody przy myciu samochodu. Zamiast tego wystarczy usunąć brud suchą ściereczką, a następnie wyczyścić i zabezpieczyć powierzchnię odpowiednim produktem... Wciąż na sucho!


„Zaraz, wszystko to ma związek z myciem mojego samochodu?”

Tak, Kapitanie Marnotrawco Wody, nie trzeba tego robić za pomocą wody.


Aby mieć pewność, że produkt, którego chcesz użyć, jest bezwodny, po prostu sprawdź go. Nie ma niczego pośrodku, albo jest to produkt, który marnuje pieniądze i zasoby, albo jest to skuteczny środek, który oszczędza pieniądze, wodę i Twoje życie (cóż, takie przynajmniej sprawia wrażenie).


Z ilu produktów należy korzystać?


Czas zamknąć temat. Jeśli szukamy elastyczności oraz oszczędności czasu i pieniędzy, logiczne jest również ograniczenie liczby produktów. W przeciwnym razie przypominałoby to mycie zębów kilkoma tubkami pasty do zębów za każdym razem!


Ten wybór zależy od tego, co próbujesz zrobić, ale bez większego zastanowienia widać wyraźnie, że jeden produkt powinien móc wykonać to wszystko, bez żadnych magicznych sztuczek i bez większych problemów dla Ciebie.


Jeśli naprawdę chcesz obchodzić się z każdym najmniejszym zakamarkiem z najwyższą starannością, możesz mieć jeden produkt przeznaczony do szyb samochodowych, a drugi do wnętrza, ale znowu, ZAMIAR UŻYCIA TYLKO JEDNEGO PRODUKTU powinien załatwić sprawę.


Ok, w tym momencie możesz myśleć: „Po prostu powiedz mi już, jaki produkt ma to wszystko, już teraz!” I właśnie nadeszła na to pora! Zakończmy tę dyskusję.


Jaki bezwodny produkt może właściwie usunąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia i plamy powierzchniowe za pomocą silnych środków powierzchniowo czynnych, oczyścić brud, zapewnić powłokę i zabezpieczyć wszystko jednocześnie?


Nazywa się on TWX Auto Exterior Bezwodny środek czyszczący, woskujący i chroniący zewnętrzną powierzchnię samochodu 3 w 1!


Ten łatwy w użyciu spray zastąpi Ci lokalny serwis detailingowy, detergenty, chemikalia, voodoo lub wszelkiego rodzaju hocki-klocki, które możesz nakładać na swój samochód. Jeden spray, wiele korzyści!


Aktywna formuła wykorzystuje zaawansowaną technologię polimerową, która oferuje bezwodne rozwiązanie pozwalające na całkowite usuwanie i rozpuszczanie brudu i kurzu za pomocą silnych środków powierzchniowo czynnych, a także do woskowanie i zabezpieczanie powierzchni pojazdu. Ani słońce, ani środowisko nie wyrządzą mu już teraz żadnej szkody.


TWX Auto Exterior Bezwodny środek czyszczący, woskujący i chroniący zewnętrzną powierzchnię samochodu 3 w 1 zapewnia PEŁNE korzyści z technologii polimerowej.


Myje i czyści bez wody.

Zapewnia doskonałą ochronę lakieru.

Jest łatwy do użycia w domu.


Jedna butelka, jedna marka i ogromna oszczędność czasu oraz pieniędzy.


Fajnie, prawda?


Zatem wybierz dla siebie swój produkt z naszego oficjalnego sklepu internetowego i całkowicie zmień zasady detailingu swojego samochodu.


Products related to this post