Często Zadawane Pytania

JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY TWX AUTO A INNYMI POPULARNYMI MARKAMI?


Nasze specjalnie opracowane z mieszanką polimerów produkty zapewniają gładkie, lśniące wykończenie i ochronę przed owadami, zaciekami z wody i brudem z ulicy. Po kilku tygodniach zwykłe woski i powłoki do lakierów nie są w stanie zapewnić takiego samego poziomu ochrony i zmywają się lub ścierają. Produkty TWX Auto wzmacniają lakier i chronią go przez wiele miesięcy, a nie tylko tygodni.


CZY ISTNIEJE RYZYKO USZKODZENIA NADWOZIA SAMOCHODU PODCZAS KORZSTANIA Z WASZYCH PRODUKTÓW?


Nasze produkty mogą usuwać brud z powierzchni pojazdu bez zarysowań i kolistych śladów, gdy są używane zgodnie z instrukcją.


CZY WASZE PRODUKTY SĄ PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA I NIETOKSYCZNE?


Z dumą prezentujemy na rynku wysokiej jakości produkty do pielęgnacji samochodów, a jednocześnie są całkowicie przyjazne dla środowiska. Wszystkie nasze formuły są nietoksyczne i biodegradowalne w 100 procentach. Nie zawierają one również agresywnych kwasów i toksycznych rozpuszczalników, nie zawierają w ogóle kwasów fluorowodorowych ani siarkowych.


JAK CZĘSTO POWINIENEM KORZYSTAĆ Z PRODUKTÓW TWX AUTO W MOIM SAMOCHODZIE?


To zależy od lokalnych warunków pogodowych i miejsca parkowania samochodu. Jeśli mocno pada u Ciebie, prawdopodobnie będziesz musiał ponownie nałożyć produkt, aby uzyskać lepszy efekt.


JAKIE SĄ CZASY DOSTAWY?


Zamówienia mogą potrzebować 1-4 dni roboczych (z wyłączeniem weekendów i świąt) na realizację i dostarczenie, w zależności od Twojego kraju. Realizacja zamówienia obejmuje skompletowanie, zapakowanie i przygotowanie zamówienia do wysyłki. Gdy kurier odbierze zamówienie i dostarczy je pod Twój adres, uznaje się je za „wysłane”. Upewnij się, że ktoś może odebrać przesyłkę w godzinach między 09:00 a 18:00.


JAKIE SĄ METODY PŁATNOŚCI?


Oferujemy bezpieczną płatność - gotówką przy odbiorze. Płacisz tylko po otrzymaniu zamówienia, bez wcześniejszych zaliczek lub przelewów.


CZY MOGĘ ANULOWAĆ ZAMÓWIENIE LUB DOKONAĆ W NIM ZMIAN?


Nie, po złożeniu zamówienia nie możemy go anulować, ani też wprowadzić żadnych zmian. Upewnij się, że wszystkie dane i informacje są poprawne przed sfinalizowaniem zamówienia. 


CZY OFERUJECIE JAKIEKOLWIEK ZNIŻKI LUB PROMOCJE? 


Tak, oferujemy zniżki i specjalne promocje. Najlepszym sposobem na otrzymywanie informacji o nich jest śledzenie nas na Facebooku i sprawdzanie naszej strony internetowej.


CO MAM ZROBIĆ, JEŚLI W MOJEJ PRZESYŁCE BRAKUJE ZAMÓWIONYCH PRZEDMIOTÓW?


Skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby poprosić o rozwiązanie problemu. Wszelkie brakujące przedmioty muszą zostać zgłoszone w ciągu 14 dni od otrzymania.


ZAKUPIŁEM PRODUKTY TWX AUTO NA INNEJ STRONIE / SKLEPIE, CZY MOGĘ UZYSKAĆ POMOC?  


Przykro nam, ale jedyne miejsce, w którym można znaleźć nasze produkty, znajduje się na naszej oficjalnej stronie internetowej. Wszelkie inne miejsca, które je sprzedają, są nieoficjalne i mogą być podróbkami, dlatego nie możemy dać na nie gwarancji.


CZY OFERUJECIE  OPCJE „ODBIÓR W PUNKCIE” LUB PODOBNE?


Nie, jedyną opcją wysyłki jest dostawa na Twój adres.CZY PRODUKTY TWX AUTO MOŻNA UŻYWAĆ BEZ WODY?


Tak! Wszystkie nasze produkty - spraye i żele można stosować bez wody. Formuła naszych produktów polega na kapsułkowaniu i nawilżaniu kurzu i brudu, co ułatwia jego usunięcie przy zerowym wysiłku. Po zamknięciu w kapsułce brud z samochodu nie ma innego wyjścia, jak przykleić się do ściereczki z mikrofibry, pozostawiając powierzchnię gładką i czystą.