SZYBKA DOSTAWA - w ciągu 4 dni

CHROŃ SZYBY

SAMOCHODU JAK NIGDY! 


TWX® Auto Hydrofobowa nanopowłoka do szyb samochodowych tworzy warstwę nanocząsteczek, które odpychają wodę i sprawiają, że szyby są superhydrofobowe i czyste. Deszcz i surowe warunki pogodowe przestają być problemem, a ty możesz się cieszyć bezpieczną jazdą i lepszą widocznością!

 Ultrahydrofobowy  Odpycha wodę od okien i sprawia, że szyby są czyste i bez smug

 Poprawia widoczność w każdych warunkach pogodowych

 Superłatwe stosowanie

 

Ultratrwała ochrona, łatwa i szybka w stosowaniu, w postaci sprayu. Pożegnaj się ze smugami i brudem, szyby samochodu będą łatwe do umycia i łatwe do wysuszenia.

TWX® Auto Windows Hydrofobowa nanopowłoka do szyb samochodowych jest najlepiej działającą i najtrwalszą na świecie powłoką na rynku do wszystkich szklanych powierzchni! Ultracienka, super hydrofobowa formuła zmniejsza gromadzenie się brudu i kurzu na szybie samochodu i sprawia, że dosłownie znika on na Twoich oczach.

Nanopowłoka chroni szybę przed brudem, smugami i ulewnym deszczem. Przetestowana pod kątem wytrzymałości, może wytrzymywać ekstremalne temperatury i trudne warunki.


​​

14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Chcemy, abyś był w 100% zadowolony ze wszystkiego, co kupujesz w TWX Auto. A jeśli nie będziesz zadowolony z zakupu, zwrócimy Ci pieniądze w całości lub wymienimy towar na inny. Prosimy tylko o kontakt z naszymi działami obsługi klienta, a następnie zwrot produktu do nas.


Twoja widoczność podczas jazdy w dzień i w nocy zostanie znacznie poprawiona poprzez zwiększenie przezroczystości szyby. Przywróć przejrzystość szyb w swoim samochodzie i jeździj z poczuciem bezpieczeństwa! SPOSÓB UŻYCIA:

1. Przed spryskaniem upewnij się, że powierzchnie szyb samochodu są czyste i suche. 2. Spryskaj szyby samochodu, które chcesz ochronić. 3. Delikatnie zetrzyj produkt czystą ściereczką z mikrofibry. 4. W razie potrzeby powtórz cały proces. Produkt jest bezpieczny do stosowania w samochodach, ciężarówkach, łodziach, samolotach, drzwiach prysznicowych, oknach, lusterkach i na innych powierzchniach szklanych.

DOSTAWA JEST DARMOWA

Cena zawiera wszystkie podatki i VAT. Każde zamówienie, które obejmuje 2 lub więcej egzemplarzy produktu, otrzymuje bezpłatną wysyłkę. Produkt zostanie dostarczony do Twoich rąk w ciągu 1 do 4 dni roboczych od dnia, w którym złożyłeś zamówienie za pośrednictwem tej strony internetowej.

GWARACJA 100% ZWROTU PIENIĘDZY

Jeśli nie jesteś zadowolony z produktu, możesz go zwrócić i otrzymać pieniądze z powrotem - bez zbędnych pytań.

METODA PŁATNOŚCI

Oferujemy sposób płatności za pobraniem – nie płacisz z góry ani złotówki.

Napisać recenzję

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczony!

Zły           Dobry

TWX® Auto Windows Hydrofobowa nanopowłoka do szyb samochodowych

  • Cena promocyjna do
  •   Ograniczona liczba sztuk POZOSTAŁO JEDYNIE

Klienci, którzy zdecydowali się na ten produkt, kupili również