SZYBKA DOSTAWA - w ciągu 4 dni

Czyści i dezynfekuje! JEDEN PRODUKT DLA CAŁEGO WNĘTRZA SAMOCHODU!


TWX® Auto Interior to jedyny produkt, który czyści, chroni i dezynfekuje praktycznie każdą powierzchnię wnętrza twojego samochodu! Jego niezwykle silne składniki zabiją wirusy i bakterie oraz natychmiastowo dezynfekują i myją każdą powierzchnię! Wystarczy nałożyć i rozprowadzić, aby uzyskać profesjonalne wyniki czyszczenia we wszystkich zakamarkach, od deski rozdzielczej po boki drzwi i wiele więcej! 
 Wiarygodne oceny w postaci 5 gwiazdek od klientów 

 Dezynfekuje i zabija wirusy oraz bakterie!

 Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki jednemu produktowi do wnętrza auta

 Wspaniały do deski rozdzielczej, drzwi

 Utrzymuje wnętrze auta jak nowe, czyste i świeże

 Myj, nie martwiąc się o uszkodzenia powierzchni


Zapewnij doskonały wygląd wnętrza twojego auta! Wirusy, bakterie, brud, kurz, odciski palców, tłuszcz i plamy - nie mają szans w starciu z naszą unikalną i skuteczną formułą ochronną dla powierzchni wewnętrznych twojego samochodu.

TWX® Auto Interior Uniwersalny środek do czyszczenia wnętrza samochodu wykorzystuje najnowszą nanotechnologię, aby skutecznie chronić i odnawiać powierzchnie wewnętrzne. Jego beztłuszczowa formuła ze środkami antystatycznymi pomoże zapobiegać gromadzeniu się kurzu, usuwać kurz, brud i niepożądane zapachy, a także przywróci wygląd powierzchni wnętrza samochodu.


14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Chcemy, abyś był w 100% zadowolony ze wszystkiego, co kupujesz w TWX Auto. A jeśli nie będziesz zadowolony z zakupu, zwrócimy Ci pieniądze w całości lub wymienimy towar na inny. Prosimy tylko o kontakt z naszymi działami obsługi klienta, a następnie zwrot produktu do nas.

Już nie potrzebujesz 3 lub więcej różnych środków czyszczących zaśmiecających garaż, aby Twój samochód lśnił czystością - TWX® Auto Interior Uniwersalny środek do czyszczenia wnętrza samochodu to wszystko, czego potrzebujesz. Ten produkt sprawi, że wnętrze Twojego samochodu będzie wyglądało świetnie na dłużej. Nie pozostawia tłustej ani mglistej powłoki - jedynie czyste, matowe wykończenie. Nasz środek czyszczący zawiera również środki blokujące promieniowanie słoneczne, które chronią wnętrze przed szkodliwym działaniem promieni UV, dzięki czemu wnętrze wygląda na nowe o wiele dłużej.SPOSÓB UŻYCIA:

1. Dobrze wstrząśnij butelką. Wyciśnij trochę płynu na czystą ściereczkę z mikrofibry. 2. Delikatnie przetrzyj pożądaną powierzchnię ruchem kolistym. 3. Użyj innej czystej ściereczki z mikrofibry, aby usunąć resztki. 4. Aby uzyskać najlepsze efekty, nakładaj ten produkt ponownie co dwa tygodnie (lub w razie potrzeby). Jest on bezpieczny w użyciu na winylu, skórze i plastiku.

DOSTAWA JEST DARMOWA

Cena zawiera wszystkie podatki i VAT. Każde zamówienie, które obejmuje 2 lub więcej egzemplarzy produktu, otrzymuje bezpłatną wysyłkę. Produkt zostanie dostarczony do Twoich rąk w ciągu 1 do 4 dni roboczych od dnia, w którym złożyłeś zamówienie za pośrednictwem tej strony internetowej.

​​GWARACJA 100% ZWROTU PIENIĘDZY

Jeśli nie jesteś zadowolony z produktu, możesz go zwrócić i otrzymać pieniądze z powrotem - bez zbędnych pytań.

METODA PŁATNOŚCI

Oferujemy sposób płatności za pobraniem – nie płacisz z góry ani złotówki.

Napisać recenzję

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczony!

Zły           Dobry

TWX® Auto Interior - Dezynfekuje i czyści, a także zabija wirusy, zarazki i bakterie

  • Cena promocyjna do
  •   Ograniczona liczba sztuk POZOSTAŁO JEDYNIE

Klienci, którzy zdecydowali się na ten produkt, kupili również