SZYBKA DOSTAWA - w ciągu 4 dni

Jedyny produkt samochodowy, który.....

CZYŚCI, CHRONI I ZAPEWNIA POŁYSK!


TWX® Auto Exterior Bezwodny środek czyszczący, woskujący i chroniący zewnętrzną powierzchnię samochodu 3 w 1 to zaawansowana formuła 3 w 1, która czyści i chroni Twój samochód bez użycia wody! Zapomnij już o myjniach samochodowych, nasza najnowsza innowacja zapewni pożądany idealny wygląd Twojego samochodu.

 Wiarygodne oceny w postaci 5 gwiazdek od klientów


NIE WYMAGA UŻYCIA WODY!  SPECJALNA TECHNOLOGIA POLIMEROWA  20X SILNIEJSZA NIŻ JAKAKOLWIEK POWŁOKA LUB WOSK! TECHNOLOGIA TESTOWANA LABORATORYJNIE BEZ SMUG I RYS

Nasz zespół tworzący TWX® Auto Exterior opracował łatwy do stosowania w domu produkt do detailingu auta wykorzystujący technologię czyszczenia bezwodnego oraz środki zwilżające do delikatnego, bezpiecznego i skutecznego usuwania kurzu, tłuszczu i brudu - pozostawiając Ci czystą, mocną powłokę i chronioną powierzchnię za każdym razem.

14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Chcemy, abyś był w 100% zadowolony ze wszystkiego, co kupujesz w TWX Auto. A jeśli nie będziesz zadowolony z zakupu, zwrócimy Ci pieniądze w całości lub wymienimy towar na inny. Prosimy tylko o kontakt z naszymi działami obsługi klienta, a następnie zwrot produktu do nas.


  


ZATWIERDZONE PRZEZ SPECJALISTÓW Z BRANŻY!

TWX® Auto Exterior został zaprojektowany w laboratorium i przetestowany przez profesjonalistów z dziedziny detailingu samochodowego z całego świata. Żaden inny produktu tworzący powłokę nie jest w stanie jednocześnie czyścić, nabłyszczać, powlekać i chronić. TWX® Auto Exterior to właśnie potrafi!
Zapomnij już 
o myjniach samochodowych, nasza najnowsza innowacja zapewni pożądany idealny wygląd Twojego samochodu. • BEZ SMUG I RYS
  Formuła powłoki klasy premium dla lakieru samochodowego TWX® Auto Exterior to delikatny i skuteczny sposób czyszczenia i nadania pojazdowi lśniącego wykończenia wyglądającego jak nowe!
  Silna formuła polimerowa zapewni trwałą ochronę przed plamami i przywróci początkowy połysk Twojego samochodu.

 • USUWA KURZ, BRUD I SMAR
  Nasza formuła 3 w 1 zapewnia bezwodną myjnię samochodową, powłokę i połysk, zapewniając czysty, efektowny wygląd.
  Cała procedura jest łatwa do samodzielnego wykonania w domu, bez konieczności korzystania z drogich myjni samochodowych i wosków!


 • NA WSZYSTKIE POWIERZCHNIE
  Użyj tego sprayu na lakier, powierzchnie metalowe i plastikowe w samochodach, łodziach, motocyklach i nie tylko!

​​

DOSTAWA JEST DARMOWA

Cena zawiera wszystkie podatki i VAT. Każde zamówienie, które obejmuje 2 lub więcej egzemplarzy produktu, otrzymuje bezpłatną wysyłkę. Produkt zostanie dostarczony do Twoich rąk w ciągu 1 do 4 dni roboczych od dnia, w którym złożyłeś zamówienie za pośrednictwem tej strony internetowej.

​​GWARACJA 100% ZWROTU PIENIĘDZY

Jeśli nie jesteś zadowolony z produktu, możesz go zwrócić i otrzymać pieniądze z powrotem - bez zbędnych pytań.

METODA PŁATNOŚCI

Oferujemy sposób płatności za pobraniem – nie płacisz z góry ani złotówki.


POTWIERDZONE EFEKTY PRZEZ FANÓW AUT TAKICH JAK TY!

  • SPOSÓB UŻYCIA:
  1. Spryskaj czystą, złożoną ściereczkę z mikrofibry i zewnętrzną powierzchnię, którą chcesz wyczyścić w swoim samochodzie.

  2. Powierzchnia ta powinna wynosić około 10 x 10 cm (wystarczy jedna porcja sprayu, aby ją pokryć).
  3. Zacznij delikatnie wycierać powierzchnię w jednym kierunku (np. od lewej do prawej lub od prawej do lewej i nigdy ruchem okrężnym) za pomocą zwilżonej, złożonej ściereczki z mikrofibry.
  4. Spryskaj ponownie obszar, który chcesz wyczyścić i złożoną ścierkę z mikrofibry. Teraz delikatnie przetrzyj powierzchnię ponownie.
  5. Zanim to zrobisz, upewnij się, że po złożeniu ścierki z mikrofibry nie pozostały na niej żadne drobiny z pierwszego wycierania. Jeśli tak będzie, złóż mikrofibrę w drugą stronę, a następnie przejdź do przecierania żądanego obszaru.
  6. Aby uzyskać idealne wykończenie, weź teraz czystą i suchą ściereczkę z mikrofibry i delikatnie przetrzyj powstałe zamglenie PRZED jego wyschnięciem.
  7. Powtarzaj ten proces, aż cały pojazd będzie czysty i wyjątkowo lśniący. Produkt jest bezpieczny w stosowaniu na farbie, metalu i plastiku.

FAQ

Napisać recenzję

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczony!

Zły           Dobry

TWX® Auto Exterior Bezwodny środek czyszczący, woskujący i chroniący zewnętrzną powierzchnię samochodu 3 w 1

 • Cena promocyjna do
 •   Ograniczona liczba sztuk POZOSTAŁO JEDYNIE

Klienci, którzy zdecydowali się na ten produkt, kupili również